جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک

بازگشت
  • ارسال توسط خرید از بانه | بورس لوازم خانگی بانه | فروشگاه اینترنتی ماه بانو
    این کالا پس از مدت زمان مشخص شده توسط فروشنده در انبار خرید از بانه | بورس لوازم خانگی بانه | فروشگاه اینترنتی ماه بانو تامین و آماده پردازش می‌گردد و توسط پیک خرید از بانه | بورس لوازم خانگی بانه | فروشگاه اینترنتی ماه بانو در بازه انتخابی ارسال خواهد شد.

52.650 تومان

توضیحات

جا مسواکی دیواری

استفاده از مسواک با وجود اینکه وسیله ای ضروری برای مراقبت از دندانها می باشد اما در عین حال خود می تواند باعث عفونت لثه ها و بیماری های مختلف دیگر شود. کنار هم قرار گرفتن مسواکها شخصی افراد احتمال انتقال میکروبها و عفونتها را افزایش می یابد. همین امر تولید کنندگان را واداشت تا وسیله ی مخصوصی را برای نگهداری مسواک و خمیر دندان طراحی کنند تا علاوه بر حفاظت از بهداشت دهان و دندان، به سادگی نیز بتوان آن را به کار گرفت. جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک وسیله ای فوق العاده است که مسواک زدن برای شما را بسیار آسان خواهد کرد.

خرید اینترنتی لوازم آشپزخانه به سادگی یک کلیک!

خرید اینترنتی و قیمت جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک (1)

قیمت جا مسواکی

این جا مسواکی دارای طراحی شیک و منحصر به فردی است که بر روی دیوار نصب می شود و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. همانطور که می دانید بعد از اتمام مسواک زدن برسهای مسواک هنوز خیس می باشد که محل مناسبی برای رشد باکتریها و میکروبها می باشد اما این جامسواکی با طراحی خاص خود امکان نگهداری 5 عدد مسواک را دارد بدون اینکه با همدیگر تماسی داشته باشند و از ورود آلودگی به داخل آن جلوگیری خواهد کرد.

خرید اینترنتی و قیمت جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک (2)

جا مسواکی اتوماتیک

به همراه این جا مسواکی دیواری ، یک جا خمیری نیز وجود دارد که در کنار جامسواکی بر روی دیوار قرار می گیرد. نحوه استفاده از این محصول فوق العاده بسیار ساده است، بدین گونه که باید خمیر دندان را بر روی دستگاه قرار دهید. پس از آن تنها کافیست هر زمان که نیاز به خمیر دندان داشتید مسواک خود را در قسمت مشخص شده بگذارید و دکمه مخصوص خمیر ریز را با استفاده از آن فشار دهید، به همین سادگی خمیر دندان به میزان لازم بر روی مسواک ریخته می شود.

خرید اینترنتی و قیمت جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک (3)

بنابراین این محصول برای هر خانواده ای کاربردی است. استفاده از آن به بهداشت دهان و دندان کمک شایانی می کند همانطور که در تصاویر این محصول مشاهده می کنید شما می توانید بدون دخالت دست به مسواک زدن بپردازید و به راحتی این وسیله شخصی را جدا از سایر مسواکها نگهدارید. بعد از مسواک زدن مسواک را سر جای مخصوص خود قرار داده تا برای استفاده های بعدی کاملا بهداشتی باقی بماند.

1 دیدگاه برای جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک

  1. ناشناس پاسخ

    به نظرمن محصول خوبی است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.